Remigiusz Kalwarski Terapeuta Emocji

OFERTA

COACHING

WARSZTATY

KSIĄŻKI

Coaching służy znalezieniu najlepszych rozwiązań na ścieżce twojego życia w każdym obszarze, z jakiego się składa i wypracowaniu odpowiedniego balansu między; pracą, zdrowiem, finansami, rozwojem osobistym, twoim hobby i relacjami. Coach jest jak trener, widzi to czego ty nie widzisz, mówi ci rzeczy, których czasem wolisz nie usłyszeć, abyś w końcu dotarł tam, gdzie sięgają twoje marzenia. 

Umów się na bezpłatną konsultację, podczas której omówimy sposób zbudowania twojego dobrostanu.

Podczas warsztatów zapoznasz się z najnowszą wiedzą ale też praktycznie zastosujesz wynikające z niej metody; radzenia sobie ze stresem, komunikacji ze swoim umysłem nieświadomym a to wszystko poskutkuje skutecznym realizowaniem twoich celów takich jak dla przykładu napisanie książki.

 Zapraszam do udziału w: STRESOROZBRAJACZ (jeden dzień) DETOXMENTALNY (trzy dni wędrówki) kurs online AUTOR 2.0

Zapraszam cię do podróży w głąb siebie którą ułatwię ci za pomocą powieści coachingowej którą możesz potraktować jak rozrywkę. Jednak jak twierdzą dotychczasowi czytelnicy nie pozostanie ona bez wpływu na to jak będziesz myśleć po jej przeczytaniu. Zacznij więc od INWERSJI aby dotrzeć i zatrzymać się na moment na Stacji NL 

Jeśli poszukujesz narzędzi aby usprawnić swoje życie i błyskawicznie rozwiązywać problemy sięgnij po Kreator Rozwiązań

Zarezerwuj